Kongres MyIndustry – Ujarzmić stres

        

Data publikacji: 5 maja, 2021

Autor: Izabela Kielczyk

Przed pracownikami udaje silnego i skoncentrowanego na celach menadżera. Jest pewny siebie; stara się zarazić entuzjazmem i pokazywać wizję, ponieważ widzi wyraźny spadek motywacji i zniechęcenie wśród pracowników. Olbrzymia codzienna odpowiedzialność za terminy, produkcję, maszyny a także innych członków zespołu przy dodatkowych presjach wynikających z pandemii, staje się już nie do zniesienia. Zdarza się także omijanie procedur i wypadki. On musi nad tym panować i nie ulec panice podwładnych. Jak radzić sobie z codziennym ogromnym stresem w przemyśle?

Zagadnieniu stresu w branży przemysłowej poświęcone było moje wystąpienie podczas Kongresu MyIndustry poruszającego tematykę Utrzymania Ruchu w praktyce.

Dziękuję bardzo organizatorom wydarzenia za inicjatywę wprowadzenia panelu poświęconego psychologii biznesu do agendy i zaproszenie mnie do jego poprowadzenia. Dzięki takim działaniom zbliżamy się do modelu wysoko rozwiniętych kultur organizacyjnych w przedsiębiorstwach, dla których jednym z głównych priorytetów są działania na rzecz dobra i zrozumienia jednostki jako najważniejszego zasobu w organizacji.

Możliwość udziału w Kongresie była dla mnie tym cenniejsza, że dotyczyła obszaru przemysłu i produkcji, które, z racji prowadzenia spółki produkcyjnej Bellako Sp. z .o.o., są bardzo bliskie memu sercu i zainteresowaniom.

Jestem pod wrażeniem organizacji i obsługi technicznej wydarzenia na najwyższym poziomie. Cieszę się ogromnie z możliwości osobistego poznania innych prelegentów i organizatorów.

Liczę na to, że panele psychologii biznesu zagoszczą już na stałe w przyszłych edycjach Kongresu lub innych wydarzeniach dla branży organizowanych przez zespół Szefa Utrzymania Ruchu. ?

Do zobaczenia w kolejnych edycjach!

czwartek, 22 kwietnia 2021 09:00