Zacznij współpracę!

Zacznij współpracę

Chcesz porozmawiać?
Potrzebujesz się zatrzymać?
Nurtuje Cię problem i nie wiesz co zrobić? Zapraszam na sesje indywidualne.

Kontakt

Sesje indywidualne

Zatrzymaj się na chwilę. Porozmawiajmy. Sesje indywidualne to spotkania przeznaczone dla ludzi biznesu – kadry zarządzającej i osób, od których decyzji zależy rozwój przedsiębiorstwa i sukces zespołu.

Po 15 latach pracy w środowisku biznesowym wiem, że szkolenia i coachingi to tylko połowa drogi. Wielu liderów, menadżerów i szefów firm potrzebuje czegoś więcej: indywidualnego podejścia, szerokiego spojrzenia zarówno na kwestie zawodowe jak i prywatne. Nie jest tajemnicą, że spokój w życiu prywatnym pomaga w pracy i odwrotnie – stres w pracy przenosi się do domu. W tej terapii uczę radzić sobie z takimi sytuacjami.

Izabela Kielczyk
Izabela Kielczyk
Izabela Kielczyk

Indywidualna sesja to unikalny moment na to, aby dokonać analizy swojej osoby, zajrzeć w przeszłość, poznać własne motywatory i bariery oraz zrozumieć z czego wynikają. To początek zerkania w głąb samego siebie.

Sesje mają otwartą formułę i dotyczą dowolnych tematów. Jako przedsiębiorca i szef firmy, a zarazem terapeuta i psycholog wiem, jak ważne jest stworzenie równowagi pomiędzy kwestiami zawodowymi i osobistymi. Znam problemy zarządzania ludźmi i firmą, dlatego na naszych sesjach rozmawiamy o tym, czy i jak prowadzić zwolnienia, jak nagradzać pracowników, jak wypracować autorytet szefa, ale też jak uniknąć pracoholizmu i zawodowego wypalenia.

Indywidualne sesje to spotkania, podczas których zmienisz perspektywę, a może nawet sposób patrzenia na swoje życie. Nauczysz się odpoczywać i nie brać na siebie zbyt wielkiej liczby zadań. Mogę podpowiedzieć też, jak wyjść z roli szefa i zmienić się w cudownego ojca lub matkę, świetnie radząc sobie z dziećmi w domu. Spotkania obfitują w różne eksperymenty i ćwiczenia psychologiczne, dzięki którym złamiesz dotychczasowe schematy, rozwiniesz swoją indywidualność i zmienisz kierunki myślenia. Innej perspektywie sprzyja zmiana otoczenia i ruch, dlatego też proponuję aby rozmowę odbywać podczas spaceru.