Jestem terapeutą ludzi biznesu.
Psychologiem z zamiłowania i z wykształcenia, ale
także wieloletnim praktykiem. Zapraszam do pracy
nad sobą.


Skontaktuj się

Napisz lub zadzwoń do mnie już teraz
i porozmawiajmy, w czym mogę Ci pomóc.

Jestem trenem, który opracowuje i przeprowadza szkolenia oraz wykłady z tematyki psychologii biznesu na indywidualne zlecenia firm, instytucji, organizacji biznesowych, uczelni, organizatorów wydarzeń firmowych itd. Współpracuję z ogólnopolskimi, opiniotwórczymi mediami. Publikacje z moim udziałem ukazywały się w prasie oraz w licznych wydawnictwach branżowych. Jako ekspert i komentator współpracuję również z radiem i telewizją.

Kontakt

Kontakt
Kontakt
Kontakt

Skontaktuj się ze mną.

e-mail: izabela@kielczyk.pl

tel: +48 600 439 195

adres: ul. Ludwisarska 8, Warszawa

Napisz do mnie

Zamknij okno formularza

Kontakt

Formularz kontaktowy

Jestem trenem, który opracowuje i przeprowadza szkolenia oraz wykłady z tematyki psychologii biznesu na indywidualne zlecenia firm i instytucji...

    Wyrażtam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BELLAKO Sp. z o.o., ul. Gocławska 11, 03-810 Warszawa.