Izabela Kielczyk - Bizneswoman na kozetce

Biznesman
na kozetce

Kiedy akceptujemy nasze ograniczania wychodzimy poza nie.
Zapraszam na sesje.

Izabela Kielczyk - Bizneswoman na kozetce

Jestem terapeutą ludzi biznesu. Psychologiem z zamiłowania i z wykształcenia, ale także wieloletnim praktykiem - psychoterapeutą oraz przedsiębiorcą i menadżerem zarządzającym dwiema firmami. To mnie wyróżnia.

Od 17 lat pracuję jako psycholog biznesu pomagając menadżerom w pełnieniu ich roli, a firmom w rozwoju. Jestem także przedsiębiorcą zarządzającym obecnie dwiema firmami – produkcyjną z własnym zakładem oraz placówką psychologiczną. Wiedza i podejście psychologa pozwala mi dogłębnie przeanalizować podłoże i zrozumieć przyczyny zachowań menadżerów, a także rozróżniać style prowadzenia biznesu. Ze mną możesz porozmawiać o nurtujących Cię problemach biznesowych – relacjach z ludźmi, trudnymi klientami, zarządzaniu zespołem, motywacji. Ponieważ jestem po tej samej stronie, będziemy mówić jednym językiem.

Z drugiej strony, pomogę Ci zajrzeć w siebie, znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania i drogę do osiągnięcia Twojego celu – osobistego i zawodowego. Te dwie sfery łączą się ze sobą i przenikają się wzajemnie, dlatego też tak ważna jest analiza psychologiczna w biznesie.


Od początku swojej kariery zawodowej tworzyłam własne firmy i mam za sobą zarówno sukcesy jak i porażki, dlatego też znam dogłębnie zagadnienia biznesowe i wyzwania, z którymi borykają się menadżerowie.

Jestem współwłaścicielem firmy produkcyjnej Bellako oraz współtwórcą i właścicielem placówki psychoterapeutycznej Kielczyk.pl.

Izabela Kielczyk
Izabela Kielczyk
Izabela Kielczyk

Moja wizja

Moim celem jest zainspirowanie
Ciebie do działania.

Uważam, że człowiek jest jednością i to, jacy jesteśmy jako ludzie, warunkuje to, jakim jesteśmy szefem czy partnerem w biznesie. Człowiek nie jest inny w pracy i w życiu prywatnym. To co przeżyliśmy, przeszliśmy w dzieciństwie; nasze doświadczenia, wiedza, chwile trudne, ale i te szczęśliwe, wpływa na to, jak prowadzimy biznes, czym kierujemy się w doborze ludzi do naszego zespołu, jak rozmawiamy z klientami, z kim współpracujemy i skąd wynikają nasze problemy w biznesie.

Indywidualna sesja to unikalny moment na to, aby dokonać analizy swojej osoby, zajrzeć w przeszłość, zrozumieć i poznać własne motywatory i bariery oraz zrozumieć z czego wynikają. Problemy leżą głębiej, w naszej osobowości i pochodzą z doświadczeń. Warto zdać sobie z tego sprawę; odkrycie i zrozumienie przyczyny pozwoli na świadomą korektę działań i satysfakcję z pracy nad sobą, co przełoży się wymiernie na sukces w życiu zawodowym.

Moim celem jest zainspirowanie Ciebie do działania, przeprowadzenia konstruktywnej analizy sytuacji i Twojej osobowości jako menadżera i szefa. Chcę podzielić się z Tobą moją energią, zarazić entuzjazmem, przedstawić interesującą, głębszą perspektywę. Ważna jest dla mnie dobra atmosfera wzajemnego zrozumienia sprzyjająca konstruktywnym wnioskom powstałym w szczerej, otwartej rozmowie.

Zapraszam!

Izabela Kielczyk - Moja wizja
Izabela Kielczyk - Bizneswoman na kozetce

Kim jestem?

W pracy łączę doświadczenie przedsiębiorcy
z wykształceniem psychologa.

Przede wszystkim: człowiekiem. Czasem lepszym, czasem gorszym – jak każdy z nas. Lubię filozoficzne dyskusje, nowe wyzwania i jazdę na nartach (naprawdę szybką). Ciągnie mnie do świata, innych kultur i innych punktów widzenia, ale lubię też chwile spokoju, gdy przed snem czytam dobrą książkę. Cenię autentyczność i staram się ją przekładać na relacje zawodowe i osobiste, dlatego na sesjach daję każdemu możliwość bycia dokładnie tym, kim jest, szukając jego autentycznych zachowań i nawyków, a następnie dopasowując do nich swój styl pracy.

Gdzieś pomiędzy nowymi doświadczeniami a ciszą refleksji szukam wyzwań innych niż zawodowe. Ukończyłam kilka kursów teatralnych i szykuję się do wystawienia własnej sztuki. Uczę się akceptowania własnych ograniczeń, ale też maksymalnego wykorzystywania swoich możliwości. Energia i poczucie humoru świetnie w tym pomagają, dlatego uczę siebie i innych nieprzejmowania się drobiazgami i skupiania się na jasno wytyczonej ścieżce. Aha! Lubię też sport, zwłaszcza wspinaczkę skałkową po stromych ściankach i balansowanie nad przepaściami. Kocham Dolomity! I znów; dla równowagi, doceniam, a czasem nawet uprawiam, włoskie dolce far niente, czyli słodkie nicnierobienie. Włochy to zresztą mój ulubiony – poza Polską – kraj. Podróżuję do niego po spontaniczność, luz i zabawę. Włochy to idealna odskocznia od ciągłego biegu.

W pracy łączę doświadczenie przedsiębiorcy z wykształceniem psychologa. Doskonale znam bolączki osób prowadzących przedsiębiorstwa. Swoją pierwszą firmę założyłam od razu po studiach – realizowaliśmy szkolenia dla korporacji. Wówczas zajmowałam się w niej prawie wszystkim: od księgowości po kontrakty, poznając obowiązki kadry na różnych poziomach. Eksperymentując, inwestowałam nawet w firmę z branży spożywczej. Obecnie jestem właścicielką m.in. placówki psychologicznej zatrudniającej 15 specjalistów oraz agencji kreującej wizerunek biznesmenów – Ypsilon Media sp. z o.o. Wszystko to sprawia, że doskonale znam realia, w jakich funkcjonują polscy przedsiębiorcy. Wiem z doświadczenia, z czym się borykają na co dzień i z jakimi ścianami się zderzają. Tak: mam za sobą też negatywne, zawodowe historie: likwidację firmy czy pogrzebanie paru nierokujących pomysłów biznesowych. Wiem więc, jak bolą porażki, ale to na nich uczymy się najwięcej i najszybciej.

Dbając o własny wizerunek współpracuję z mediami. Moje wypowiedzi opublikowała m.in. „Polityka”, „Gazeta Wyborcza” czy „Newsweek” oraz TVN 24 i TVN BiS. Serdecznie zapraszam do współpracy – znam i psychologię, i biznes, szybko więc znajdziemy elementy, których poprawa może skutkować tylko jednym: Państwa sukcesem zawodowym lub osobistym.


Występuję jako ekspert
podczas konferencji
biznesowych i menadżerskich
lub wewnętrznych wydarzeń
firmowych.

Jestem trenerem - ekspertem, który opracowuje i przeprowadza szkolenia oraz wykłady z tematyki psychologii biznesu na indywidualne zlecenia firm, instytucji, organizacji biznesowych, uczelni, organizatorów wydarzeń firmowych itd. Współpracuję z ogólnopolskimi, opiniotwórczymi mediami. Publikacje z moim udziałem ukazywały się w prasie oraz w licznych wydawnictwach branżowych. Jako ekspert i komentator współpracuję również z radiem i telewizją.

Izabela Kielczyk - Bizneswoman na kozetce