Liderzy pokoju, czy liderzy wojny – rola szefa w firmie w czasie kryzysu / 13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020

        

Data publikacji: 17 listopada, 2020

Autor: Izabela Kielczyk

Przedsiębiorcy, eksperci, samorządowcy, doradcy i politycy – spotkamy się wirtualnie, aby wspólnie zastanowić się, jak poradzić sobie z kryzysem, jak funkcjonować w nowych warunkach oraz jak planować działalność uwzględniając wyzwania i niepewność które stoją przed nami. Tematem przewodnimi wydarzenia jest „CZAS PRZEMIAN”.

Podczas mojego panelu będziemy rozmawiać o trudnej roli szefa w firmie w czasie kryzysu. Współczesny „COVIDOWY” lider powinien RADZIĆ SOBIE nie tylko z NIEPEWNOŚCIĄ, musi OPANOWAĆ własne EMOCJE aby skutecznie STŁUMIĆ PANIKĘ zespołu w niepewnym świecie, a także musi ŁĄCZYĆ TWARDE PODEJŚCIE biznesowe z EMAPIĄ i wyczuciem wobec ludzi.

To ogromne wyzwanie.

W obecnej sytuacji siła i odporność psychiczna lidera to podstawa zarządzania. Jak radzić sobie z zupełnie nowymi wyzwaniami w zarządzaniu, które przynosi pandemia?

Serdecznie zapraszam do udziału w moim panelu i całym wydarzeniu, którego patronami honorowymi są Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, a także Samorządy Województw Mazowieckiego i Małopolskiego. Swoim doświadczeniem podzielą się m.in.: prof. Andrzej Blikle, Piotr Voelkel (Grupa Kapitałowa VOX), prof. Jerzy Hausner, Grzegorz Putka (Piekarnie Cukiernie Putka), Przemysław Mitraszewski (LPP S.A.), dr Stanisław Han (Hasco-Lek S.A.), Jerzy Pietrucha (Grupa Pietrucha), Adam Rozwadowski (Enel-Med S.A.), Jacek Ptaszek (JMP Flowers) i wielu innych.

ZAPRASZAM!
25 listopada, środa, godz. 13:00 – 14:30.

Rejestracja na wydarzenie: U-RODZINY 2020

Online środa, 25 listopada 2020 01:00