Sukcesja w firmie rodzinnej. Wielopokoleniowość to wojna czy inspiracja? – webinarium WIG

        

Data publikacji: 28 maja, 2021

Autor: Izabela Kielczyk

„Czy pomyślał Pan o przyszłości Pana firmy? Czy Pan wie, kto i w jaki sposób powinien ją poprowadzić w przyszłości?” – słysząc to pytanie Ryszard ze zdziwieniem uniósł brwi. Biznes doskonale prosperuje a on jest w sile wieku, w pełni gotowy i chętny do pracy. Absolutnie nie myśli o emeryturze!

Jednak taki moment w firmie nieuchronnie nastąpi i trzeba być do niego przygotowanym. W przeciwnym razie przyszłość przedsiębiorstwa może nie być pewna..

W Polsce większość sukcesji kończy się, niestety, niepowodzeniem. Dlaczego tak się dzieje? Czym mogłaby być sukcesja dla przedsiębiorstwa? Jak ten proces powinien przebiegać i jak nim zarządzić? Jakie mamy do dyspozycji rozwiązania i narzędzia ułatwiające i porządkujące całą procedurę?

Zapraszamy na webinarium organizowane przez Warszawską Izbę Gospodarczą „Sukcesja w firmie rodzinnej. Wielopokoleniowość to wojna czy inspiracja?”, które odbędzie się w poniedziałek 14 czerwca 2021 roku o godzinie 11:00. Poprowadzimy je wspólnie z Panem Mecenasem Piotrem Grabowskim (radca prawny, wspólnik zarządzający Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k.) w ramach naszej współpracy „Temida i Psyche Twojego biznesu”.

ZAPRASZAMY!

https://wig.waw.pl/zapraszamy-na-webinar-sukcesja-w-firmie-rodzinnej-wielopokoleniowosc-to-wojna-czy-inspiracja/

 

Rejestracja: http://webinar.szef.co/formularze/sukcesja-w-firmie-rodzinnej

poniedziałek, 14 czerwca 2021 11:00