Temida i Psyche Twojego biznesu – współpraca z Kancelarią GWLAW

        

Data publikacji: 25 marca, 2021

Autor: Izabela Kielczyk

Łączymy siły w trosce o biznesy naszych klientów i oferujemy kompleksową opiekę w momentach tego wymagających uzupełniając ją o wyzwania z obszaru prawnego. Są sytuacje czy etapy rozwoju firmy, w których występuje istotna styczność zakresów psychologii i prawa w przedsiębiorczości i opieka prawna staje się konieczna. Jest to m.in. proces sukcesji, restrukturyzacja, zmiany modelu biznesowego czy zatrudnienia.

Zapraszam do zapoznania się z naszą wspólną ofertą i serdecznie polecam usługi Kancelarii Grabowski i Wspólnicy:

https://izabelakielczyk.pl/oferta/temida-i-psyche-twojego-biznesu-wspolpraca-z-kancelaria-gwlaw/

http://www.gwlaw.pl

Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k.

Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. to zespół doradców prawnych posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku usług prawniczych. Kancelaria skupia swoją działalność w obszarze przedsiębiorczości prywatnej, w tym rodzinnej. Zespół kancelarii specjalizuje się w procesach sukcesyjnych, w tym w strukturyzacji właścicielskiej oraz transakcjach wśród firm rodzinnych. Unikalność doświadczenia oraz wiedzy członków zespołów kancelarii to połączenie prowadzące do kompleksowej i profesjonalnej usługi doradztwa dedykowanego właścicielom firm rodzinnych oraz ich rodzinom.

Prawnicy zespołu kancelarii specjalizują się w zakresie prawa spółek, prawa papierów wartościowych i rynku kapitałowego, prawa bankowego i finansowego, prawa nieruchomości oraz prawa własności intelektualnej. Dostarczają kompleksowe rozwiązania prawne dla przedsiębiorców zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym.  Zespół prawników kancelarii prowadzi blogi: www.crisislaw.pl oraz  www.rodzinywbiznesie.pl

Strona kancelarii: www.gwlaw.pl, profil Linked In https://www.linkedin.com/company/grabowski-i-wspolnicy-kancelaria-radcow-prawnych-sp-k

 

Piotr Grabowski – radca prawny, wspólnik zarządzający Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k.

Prowadzi w kancelarii Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. praktykę doradztwa dla prywatnych klientów, firm rodzinnych i ich właścicieli. Specjalista w zakresie doradztwa prawnego w obszarze sukcesji, rozwoju, strukturyzacji właścicielskiej oraz inwestycji w firmach rodzinnych. Prowadzi liczne procesy przekształceń, fuzji i przejęć oraz podziałów spółek handlowych. Wdraża kompleksowe plany strukturyzacji kapitałowych i majątkowych przedsiębiorstw.  Specjalizuje się w kwestiach prawnych związanych z ofertami publicznymi, wprowadzaniem spółek do obrotu na rynku  regulowanym oraz ofertami niepublicznymi instrumentów finansowych, w tym w szczególności obligacji korporacyjnych. Doradza klientom w zakresie projektów prawnopodatkowych z wykorzystaniem struktur opartych o  Fundusz  Inwestycyjny  Zamknięty.  Specjalizuje  się  również  w  doradztwie  w  zakresie  M&A,  wykupów  lewarowanych  oraz bieżącym doradztwie korporacyjnym. Wykładowca  na  licznych  szkoleniach  i seminariach m.in. z zakresu prawnych aspektów sukcesji w biznesie, rozwoju i bezpieczeństwa firm rodzinnych i  funkcjonowania rynku kapitałowego. Zaangażowany zawodowo we wsparcie przedsiębiorczości rodzinnej w Polsce.

Zatrudniony był w Kancelarii Prawnej Sołtysiński, Kawecki, Szlęzak Doradcy Prawni, w Komisji Nadzoru Finansowego – Departamencie Postępowań – jako Zastępca Dyrektora Departamentu, Copernicus Securities S.A. – jako Radca Prawny / Członek  Zarządu, Copernicus  Capital  TFI  –  jako  Prezes  Zarządu. Wyróżniony w rankingu Rzeczpospolitej w obszarze Private Clients.

Jeden  z  założycieli  Querton  Capital  Partners  Sp. z o.o. Sfinalizował od strony prawnej i regulacyjnej przejęcie Copernicus TFI od funduszu PE.

W swojej pracy wykazuje się ogromną wiedzą i doświadczeniem, a także spokojem i kreatywnością, co skutkuje wyważonym i skutecznym podejściem do klienta oraz jego celów biznesowych.

profil Linked In: https://www.linkedin.com/in/piotr-grabowski-b205063b/

czwartek, 25 marca 2021 12:00