Życiowy COVIDO-egzamin i TRUDNE PYTANIA o nową rzeczywistość – panel dyskusyjny w Klubie inteligencji Biznesu

        

Data publikacji: 28 października, 2020

Autor: Izabela Kielczyk

Od przebudzenia do końca dnia zewsząd atakują nas TRUDNE PYTANIA, na które najczęściej NIE ZNAMY ODPOWIEDZI.

Szczególnie teraz, kiedy obostrzenia znów się nasilają, uczniowie zostają w domu, praca w większości jest zdalna, restauracje są zamknięte; sklepy znów funkcjonują na specjalnych zasadach. Kiedy lepiej zostać w domu, o wyjazdach nie ma mowy; kiedy coraz częściej słyszymy karetki na ulicy i coraz bliżej nas samych są przypadki zakażeń.

Coraz częściej SPODZIEWAMY SIĘ NAJGORSZEGO -choroby, paniki, nadchodzącego kryzysu, straty pracy, zamknięcia firmy, zwolnień, krachu i załamania rynku. Co powiedzieć dziecku, co rodzinie, jak pokierować zespołem, jakie podejmować decyzje i – w końcu – jak samemu radzić sobie z wlanymi emocjami? Sama codziennie zadaję sobie setki takich pytań.

Najgorsze jest to, że taka sytuacja niemiała swojego precedensu. Nie możemy więc bezpośrednio odwołać się do naszych wcześniejszych doświadczeń i sytuacja staje się PRZYTŁACZAJĄCA. Zaczynamy czuć się BEZRADNI. Ponieważ jesteśmy silni, twardzi i zawsze zaradni – nie zdradzamy naszych obaw. Ale one w nas kiełkują..

Są sposoby aby na opanowanie lęku i paniki. Nasza wiedza i wcześniejsze doświadczenia mogą pomóc w zupełnie nowej i pozornie innej sytuacji. Na wszystkie trudne pytania możemy znaleźć odpowiedzi.

Specjalizuję się w analizie trudnych sytuacji i znajdowaniu dla nich mądrych i optymalnych rozwiązań. Jako psycholog rozumiem ludzkie rozterki i emocje, jako przedsiębiorca z doświadczeniem menadżerskim – problemy szefów, pracowników, trudne sytuacje wzespole. Nasz komfortowy, poukładany świat niestety się skończył. Musimy poradzić sobie ze stratą -możemy go opłakać, przeżyć żałobę, ale MUSIMY IŚĆ DALEJ. Porozmawiajmy, przedyskutujmy, podzielmy się swoimi problemami i doświadczeniami.

Zapraszam do obejrzenia mojego panelu, w którym przeanalizowaliśmy najbardziej aktualne TRUDNE PYTANIA dla szefa, menadżera, pracownika, właściciela firmy, ale także dla Was jako członka rodziny, przyjaciela, znajomego. Dzielę się w nim moimi doświadczeniami i moimi autorskimi sposobami na radzenie sobie ze stresem i niepozytywnymi emocjami. Mam tam dla Was także porcję pozytywnej energii, pogody ducha i uśmiechu, bo to zawsze pomaga w trudnych sytuacjach.

  • Rozumiem szefa, który musi przygotować zwolnienia
  • Rozumiem menadżera, który ma problemy z delegowaniem zadań
  • Rozumiem problemy z komunikacją w zespołach biznesowych
  • Rozumiem pracownika, który może zostać bez pracy
  • Rozumiem przedsiębiorcę, który stoi nad krawędzią kryzysu
  • Rozumiem rodzica, któremu trudno poradzić sobie z nauką zdalną w domu
  • Rozumiem partnera, który chce być podporą dla najbliższych

ZAPRASZAM!
Panel Klub Inteligencji Biznesu

Warszawa poniedziałek, 09 listopada 2020 19:30